Case study – szkoła języka norweskiego ‘Rett og slett’

Pani Patrycja, właścicielka i założycielka szkoły języka norweskiego “Rett og slett” długo szukała firmy, która zajmie się stworzeniem dla niej strony www. Zauroczona naszymi dotychczasowymi projektami , odezwała się do nas i zrozumieliśmy się doskonale, po norwesku 😉 Całość utrzymana w delikatnej, kobiecej estetyce w skandynawskiej kolorystyce. Miłego przeglądania.

Skandynawska kolorystyka

Skoro szkoła języka norweskiego, to strona musi mieć skandynawski charakter. Idealnie dobrane zdjęcia i pełne życia kolory – to sprawia, że strona wygląda znakomicie

#184480

#ED3426

#77C5D5

Szybkość działania i przejrzysty układ

Dziś nikt nie lubi, kiedy strona długo się wczytuje. Pomimo dużej ilośći zdjęć i multimediów na stronie, strona ‘Rett og slett’ wczytuje się błyskawicznie! W teście GoogleSpeed Insights nasz wynik to 96/100!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Na stronie ‘Rett og slett’ zainstalowaliśmy certyfikat SSL od Let’s Encrypt. To ważne, gdyż Google oficjalnie poinformowało, że strony z certyfikatem SSL znajdą się wyżej w wynikach wyszukiwania. Co więcej, przeglądarka Chrome ma ostrzegać użytkowników o tym, że witryna nie jest dobrze zabezpieczona, a to z pewnością zaważy na statystykach odwiedzin oraz konwersji strony Pani Patrycji.

Mobile first!

W dzisiejszych czasach większość ruchu na stronach internetowych odbywa się z urządzeń mobilnych. Dlatego projektując stronę dla Pani Patrycji dołożylismy wszelkich starań, aby wersja mobilna strony ‘Rett og slett’ wyglądała równie dobrze jak wersja na komputer.

Facebook Messenger

Dziś Internauci nie lubią czekać a z Messengera korzysta niemal każdy z nas. To doskonałe narzędzie komunikacji, również dla właścicieli firm. Na stronie ‘Rett og slett’ zainstalowaliśmy przycisk Messnegera, dzięki czemu potencjalni klienci szkoły mogą kontaktować się z nią bardzo szybko.  

Opinia Pani Patrycji o naszej realizacji

Przed realizacją strony obawiałam się dwóch rzeczy – po pierwsze, jak wpłynie na proces tworzenia fakt, że nie mam jasnego obrazu strony? Lubię, kiedy czasem ktoś mi podpowie, w jakim kierunku lepiej pójść, a często słyszę “to Pani wybór”. Druga sprawa – komunikacja. Czy faktycznie się dogadamy? Czy ja swoim językiem laika, będę wiedziała, jak przekazać to, czego chcę?

Chciałam, by strona była przejrzysta, nieprzekombinowana, ale jednocześnie nowoczesna. strona miała być, w moim wyobrażeniu, wizytówką kobiecego biznesu, jakim jest ‘Rett og Slett’. Chciałam, by wszystkie niezbędne informacje dla klienta były łatwo dostępne, podane w przystępnej formie zarówno tekstowo, jak i graficznie.

Okazało się, że mimo moich obaw, wizerunekwsieci.pl potrafił nie tylko sprostać moim oczekiwaniom, ale z mojej – początkowo niejasnej i dość mglistej wizji – wyczarować coś, co spełniło moje wymagania w 100%! Polecam serdecznie, szczególnie osobom nie do końca pewnym swojej koncepcji. Tu zawsze można liczyć na doradztwo a przede wszystkim na każdym etapie realizacji zlecenia możecie liczyć na świetny i szybki kontakt. Uwielbiam pracować z profesjonalistami – dlatego cieszę się, że zdecydowałam się, by moja strona powstała we współpracy z wizerunekwsieci.pl

Gotów nadać swojej marce zupełnie nowy wymiar promocji?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

Comments are closed.