Case study – strona dla salonu spa ‘Avenir Cosmetology’

Pani Patrycja, właścicielka salonu medycyny kosmetycznej Avenir zgłosiła się do nas w celu stworzenia nowej strony www jej salonu. Całość realizacji utrzymana jest w bardzo delikatnej, kobiecej estetyce i  eleganckiej kolorystyce. Miłego przeglądania.

Elegancka kolorystyka

W celu podkreślenia wyjątkowego miejsca jakim jest salon, zdecydowaliśmy się na 2 odważne kolory: wyrazistą czerwień i ponadczasowy odcień koloru złotego. Całość elegancko dopełnia stonowany szary.

#f13c46

#e29c45

#dfe6e9

Szybkość działania i przejrzysty układ

Nikt z nas nie lubi, kiedy strona wczytuje się w nieskończoność. Pomimo dużej ilości zdjęć i multimediów na stronie, strona wczytuje się niemal natychmiast! W teście GoogleSpeed Insights nasz wynik to 96/100 na telefony komórkowe, zaś na komputery to aż 92/100!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Standardowo, na stronie zainstalowaliśmy certyfikat SSL od Let’s Encrypt. To ważne, gdyż Google oficjalnie poinformowało, że strony z certyfikatem SSL znajdą się wyżej w wynikach wyszukiwania. Kwestie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze.

Mobile first!

W dzisiejszych czasach większość ruchu na stronach internetowych odbywa się z urządzeń mobilnych. Dlatego projektując stronę dla Pani Patrycji dołożyliśmy wszelkich starań, aby wersja mobilna strony wyglądała równie dobrze jak wersja na komputer.

Facebook Messenger

Dziś Internauci nie lubią czekać a z Messengera korzysta niemal każdy z nas. To doskonałe narzędzie komunikacji, również dla właścicieli firm. Na stronie ‘Avenir cosmetology’ zainstalowaliśmy przycisk Messnegera, dzięki czemu klienci Pani Patrycji mogą kontaktować się z nią bardzo szybko.  

Niezawodny hosting

Poprzednia wersja strony działała dość wolno, głównie za sprawą problematycznego hostingu. Dzięki naszym partnerom (dhosting.pl) strona działa błyskawicznie i bez żadnych problemów.

Opinia Pani Patrycji o naszej realizacji

Moja poprzednia strona (można ją obejrzeć tutaj) nie wyglądała zbyt atrakcyjnie. Klienci często pytali kiedy wreszcie będę miała nową. Dzięki współpracy z wizerunekwsieci.pl udało się nam stworzyć nową, przejrzystą, elegancką, minimalistyczną a przy tym bogatą w treści stronę www. Serdecznie polecam, nie zawiodą się Państwo!

Gotów nadać swojej marce zupełnie nowy wymiar promocji?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

The Ultimate Managed Hosting Platform