Case study – strona dla kancelarii prawnej

Pan Adam, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, zgłosił się do nas jakiś czas temu. Potrzebował bardzo prostej strony, obrazująca problem z jakim borykają się jego klienci. Strona miała być w założeniu czytelna, intuicyjna i skłaniająca do kontaktu.

Kolorystyka, która budzi zaufanie

W celu zbudowania zaufania, zdecydowaliśmy się na ciekawy i delikatny odcień zielonego. Całość elegancko dopełniają stonowane zdjęcia, które zostały specjalnie dobrane do tego projektu.

#01a3b0

#2f43a9

#dfe6e9

Prostota i przejrzysty układ

Nikt z nas nie lubi, kiedy strona jest mało czytelna i niefunkcjonalna w użytkowaniu. Pracując nad tym projektem, postawiliśmy sobie 2 cele: łatwość odnajdywania najważniejszych informacji oraz przejrzysty układ strony.

Szybko, jeszcze szybciej

Czy to możliwe, aby strona ładowała się mniej niż w sekundę? Dzięki wszechstronnej optymalizacji i wydajnym serwerom, czas ładowania strony to 620 ms. Sprawdź wyniki testu tutaj!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Standardowo, na stronie zainstalowaliśmy certyfikat SSL od Let’s Encrypt. To ważne, gdyż Google oficjalnie poinformowało, że strony z certyfikatem SSL znajdą się wyżej w wynikach wyszukiwania. Kwestie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze.

Mobile first!

W dzisiejszych czasach coraz więcej ruchu na stronach internetowych pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych. Dlatego projektując stronę kancelarii, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wersja mobilna strony wyglądała równie dobrze jak wersja na komputer.

Szybkość kontaktu

Na stronie kancelarii, w nagłówku strony, dodaliśmy przycisk umożliwiający bezpośrednie połączenie z kancelarią. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu potencjalni klienci nie muszą tracić czasu na wyszukiwanie telefonu kontaktowego.  

Niezawodny hosting

Dzięki naszym partnerom (dhosting.pl) strona działa błyskawicznie i bez żadnych problemów.

Gotów nadać swojej marce zupełnie nowy wymiar promocji?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.

The Ultimate Managed Hosting Platform