Case study – strona dla firmy OpenHR

Pana Adam, właściciel firmy z branży HR po długich rozmowach zdecydował się na powierzenie nam wykonania nowej strony internetowej jego firmy. Nasze dotychczasowe realizacje idealnie wpasowywały się w gust właściciela OpenHR, stąd zrozumieliśmy się niemal od razu.

Miłego przeglądania.

Pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Dlatego głównym celem podczas tworzenia strony dla firmy OpenHR było zachęcenie odbiorców do zapoznania się z ofertą firmy i kontaktu. Poprzez czytelne i zrozumiałe rozmieszczenie elementów udało się ten cel osiągnąć. Całość elegancko podkreśla fuksjowa kolorystyka i wysokiej jakości zdjęcia.

#8a1f6b

#314450

#eedde9

Przejrzysty układ

Strona przedstawia ofertę w bardzo przystępny sposób, zwracając uwagę zarówno na treść, jak i czytelną oprawę graficzną. Strona utrzymana jest w barwach fuksji. Kolor ten nawiązuje do logotypu, a całość w połączeniu z wyselekcjonowanymi zdjęciami wygląda znakomicie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Na stronie OpenHR zainstalowaliśmy certyfikat SSL od Let’s Encrypt. To ważne, gdyż Google oficjalnie poinformowało, że strony z certyfikatem SSL znajdą się wyżej w wynikach wyszukiwania. Co więcej, przeglądarka Chrome ma w niedalekiej przyszłości ostrzegać użytkowników o tym, że witryna nie jest dobrze zabezpieczona, a to z pewnością zaważy na profesjonalnym wizerunku w Internecie firmy.

Wersja mobilna

Obecnie znakomita większość ruchu na stronach internetowych odbywa się z urządzeń mobilnych. To dlatego projektując stronę OpenHR dołożyliśmy wszelkich starań, aby wersja mobilna wyglądała równie dobrze jak ta na komputer.

Migracja strony

Po zakończeniu prac nad nową wersją strony, zaplanowaliśmy jej przeniesienie pod docelowy adres. Całość przebiegła bardzo sprawnie. Dodatkowo, przeszkoliliśmy pracowników firmy OpenHR w zakresie obsługi nowej strony www oraz zapewniliśmy bezpłatne wsparcie. 

Opinia klienta

Serdecznie dziękuję za Państwa zaangażowanie i czas poświęcony na naszą stronę! Nowa strona bardzo mi się podoba!

Gotów nadać swojej marce zupełnie nowy wymiar promocji?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.