Case study – ‘kapef.pl’ – biuro rachunkowe

Czy strona dla firmy księgowej musi być nudna i monotonna? Nie! Powinna być najlepszą wizytówką firmy – profesjonalną i godną zaufania. 

Z wielkim zaangażowaniem podjęliśmy się realizacji tej strony.

Naszym głównym celem podczas tworzenia nowej strony internetowej Kapef, było przedstawienie firmy jako firmy profesjonalnej, wiarygodnej, poważnej, ale też przyjaźnie nastawionej dla klienta.

Wersja mobilna

Obecnie, większość ruchu w Internecie generowana jest z urządzeń mobilnych. Projektując tę stronę, zadbaliśmy również o to, aby strona wyglądała dobrze na każdym urządzeniu.

Dlatego nie tylko zadbaliśmy o elegancką i stonowaną szatę graficzną, ale również o prostą i intuicyjną architekturę, która będzie dla potencjalnego klienta poszukującego pomocy księgowej łatwa w nawigacji.

Uprościliśmy również stronę rezygnując z niepotrzebnych i odciągających uwagę elementów.

Dzięki temu powstała strona której przeglądanie jest intuicyjne oraz przyjemne!

Opinia Pana Pawła o naszej realizacji

Chciałam, by strona była przejrzysta, elegancka, ale jednocześnie nowoczesna. Strona miała być, w moim wyobrażeniu, wizytówką naszego biznesu – profesjonalną i godną zaufania, tak jak Kapef’. Chciałem, by wszystkie niezbędne informacje dla klienta były łatwo dostępne, podane w przystępnej formie zarówno tekstowo, jak i graficznie.

Bezpieczeństwo

Strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL, który gwarantuje poufność i bezpieczeństwo danych przesyłanych w obrębie strony. To ważne, gdyż Google oficjalnie poinformowało, że strony z certyfikatem SSL znajdą się wyżej w wynikach wyszukiwania. Co więcej, przeglądarka Chrome ma ostrzegać użytkowników o tym, że witryna nie jest dobrze zabezpieczona, a to z pewnością zaważy na statystykach odwiedzin oraz konwersji.

Niezawodny hosting

Strona ładuje się bardzo szybko i działa bez żadnych problemów. Dzięki optymalizacji strony jak i szybkiemu i stabilnemu hostingowi od Cloudways, Pan Paweł może skupiać się na rozwijaniu własnej firmy.

Gotów nadać swojej marce zupełnie nowy wymiar promocji?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na których nasz ekspert dokładnie przeanalizuje Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje konkretne rozwiązania i pomysły na to, jak możesz zwiększyć swoją sprzedaż i rozpoznawalność przy pomocy odpowiednio zaprojektowanej strony internetowej.